Jennifer, celým jménem Jennifer Anistonapoulos, se narodila se 11.února 1969 v Sherman Oaks v Kalifornii, ale vyrostla v New Yorku. S herectvím se setkávala již od útlého mládí, protože její otec John Aniston hrál několik let v seriálu Days of our lifes. Její kmotr Telly Savalas byl rovněž herec.
       Jennifer strávila rok svého dětství s rodinou v Řecku, ale přestěhovali se do New Yorku v době, kdy její otec dostal roli v dramatu Love of life.Když jí bylo devět, její rodiče se rozvedli a ona vyrůstala se svou matkou, fotografkou.
       Hrát začala v jedenácti v dramatickém kroužku školy Rudolfa Steinera.Herectvím byla vždy fascinována, ale teprve zkušenosti z této školy jí dodaly odvahu stát se herečkou.Jennifer ale nemá nadání jenom pro herectví, v jedenácti měla své obrazy vystaveny v New York's Metropolitan Museum of Art. Dále se přihlásila ke studiu na Newyorskou Střední uměleckou školu, kterou úspěšně dokončila v roce 1987.
       Poté ztvárnila několik divadelních rolí jako For Dear Life a Dancing on Checker's Grave. V roce 1989 se poprvé objevila v televizi v seriálu Molloy. Od té doby se objevila na obrazovkách v The Edge, Ferris Bueller,Herman's Head a v epizodních rolích v Quantum Leap a Burke's Law. Dále jsme jí mohli vidět ve filmech Dream for Insomnian, She's the One a Till there was You. Hlavní role vytvořila ve filmech Picture Perfect,How to Date a Congressman, Office Space a Against the Glass.
      
       Co se týče životního stylu, Jennifer prý raději sedí doma, kouká na televizi a jí pizzu, než aby chodila na četné Hollywoodské party. Svůj čas také tráví u počítače, ráda si mailuje se svými bývalými spolužáky a ráda také serfuje po internetu :). Několikrát prý navštívila chat, kde o ní lidé mluvili a nemněli tušení, s kým se baví. Ráda se také toulá, kempuje a vůbec dělá ráda věci, které ji přivedou blíž k přírodě.

Filmy

2000: Time of Our Lives
1999: The Iron Giant (hlas)
1999: Office Space
1998: The Object of My Affection
1998: Dream for an Insomniac
1997: 'Til There Was You
1997: Picture Perfect
1996: She's the One
1993: Leprechaun

Televize

1998: Hercules (animovaný seriál)
1996: Steven Spielberg's Director's Chair (videohra)
1994: Friends (seriál) - Přátelé
1994: Muddling Through (seriál)
1992: The Edge (seriál)
1990: Camp Cucamonga (tv film)
1990: Ferris Bueller (seriál)
1990: Molloy (seriál)[novinky] [průvodce] [herci] [postavy] [galerie]
[odkazy] [kniha návštěv] [ankety]