27.2.2002 DEVÁTÁ SEZÓNA ZŘEJMĚ BUDE! NBC oznámila, že chystají natočit devátou sezónu Přátel. Pro všechny fanoušky, kteří se mohli přetrhnout (to myslím vážně!), aby svého cílu - 9. sezóny - dosáhli, je to velmi potěšující. Seriál se stále těší obrovské popularitě a patří každý týden k pěti nejsledovanějším pořadům v USA. Po skončení osmé sezóny si štáb dá obvyklou pauzu a poté se na konci léta začne natáčet devátá sezóna. Co se týče honoráře herců, ten by měl být mezi 800 tisíci a jedním milionem dolarů, zatím se ale nic konkrétního média nedozvěděla. ...převzato z FriendsAgain
17.9.2001 Pozměnil jsem design stránek tak, aby se snížila doba potřebná k načítání.
16.9.2001 Na internetových diskuzních skupinách se objevila informace, že třetí díl osmé řady seriálu by se měl točit okolo bomby umístěné v letadle. Po hrůzném útoku na budovy WTC a Pentagonu můžeme jen spekulovat, zda bude muset být předělána. Podle mého názoru by měla...
25.4.2001 Matthew Perry opět havaroval v autě. Nehodu způsobila 75 let stará žena, která přehlédla semafor a Perry do ní následně vrazil. V nehodě nefiguruje alkohol ani drogy. K tomu dodám snad jen komentář jednoho člověka, co v LA žije: "V LA žiji a řídím již 15 let a upřimně vám mohu říct, že dopravní situace zde stojí za (cenzurováno :). LA má poloviční rozlohu jak Massachusetts, přičemž má 6x více obyvatel a KAŽDÝ z nich má auto. Policie se často ani neobtěžuje zapisovat nehody přímo na místě. A semafory? Často jsou znamením pro řidiče aby projeli křižovatku rychleji..."
23.3.2001 V jedné z nových epizod seriálu se objeví černá herečka Gabrielle Union. Seriál, a vůbec celé vysílání stanic jako je NBC, byl v minulosti kritizován za "nedostatek černých tváří" na obrazovce. V seriálu si zahraje dívku, která bude chodit s Joeym a Rossem současně. Říká o sobě: "Jsem dívka, která se náhodou líbí oběma, a chodím z oběma, aniž by o tom ten druhý věděl".
3.3.2001 Matthew Perry je opět hospitalizován. Perry říká, že trpí vzácným zánětem slinivky břišní, který byl částečně způsoben velkým množstvím alkoholu a jeho závislostí na Vicodinu. "V mém případě je to způsobeno životním stylem , pitím alkoholu a špatným stravováním." V zápětí dodává: "Už v tom nejsou žádné prášky, dostal jsem svoji lekci v Hazeldenu (rehabilitačním středisku v Minesotě, kde strávil nějáky čas v roce 1997)". Perry řekl, že se stal závislý na Vicodinu, tlumiči bolesti, po havárii v motorovém člunu a trhání zubu moudrosti. Představitelé studií Warner Brothers tvrdí, že se Perryho nepřítomnost nijak neprojeví na natáčení seriálu. Jeho mluvčí říká, že se kvůli jeho hospitalizace nezdrží ani natáčení jeho nového filmu Servicing Sarah. Nikdo přesto neví, co by se stalo, kdyby Matthewovi potíže byli dlouhodobějšího rázu.
18.2.2001 V příštím roce by se měl objevit v seriálu Přátelé jako hostující herec manžel Jennifer Aniston Brad Pitt. Brad tak bude "podvádět" svou manželku, bude hrát muže, který se zamiluje do Phoebe. Courteney Cox Arquette říká: "Již nějákou dobu se snažíme přesvědčit Brada, aby si s námi zahrál."

Napište svou e-mailovou adresu pro informace o změnách na FriendsWorld.
Službu provozuje server WOKO.cz
[archiv novinek]


Jestliže máte nějaké připomíny nebo návrhy, pište na friends_webmaster@seznam.cz
Stránka je optimalizovaná pro MS IE5.x a rozlišení 1024x768 v 16M barvách.

[novinky] [průvodce] [herci] [postavy] [galerie]
[odkazy] [kniha návštěv] [ankety]